O nás

Společnost Axitera poskytuje poradenskou činnost ve všech oblastech bezpečnosti informací, s důrazem na kybernetickou bezpečnost a ochranu osobních údajů, v oblasti zavádění systémů řízení a vzdělávání v oblasti bezpečnosti informací.

Poskytujeme analýzy stavu informační a kybernetické bezpečnosti, návrh a implementaci bezpečnostních opatření, školení i outsourcing bezpečnostních specialistů.

Hlavním cílem naší firmy je poskytovat ucelenou nabídku služeb. Tím, že máme každý projekt pod kontrolou od začátku do konce, můžeme klientům garantovat prvotřídní kvalitu našich výrobků a služeb.

Společnost Axitera je dynamickým poskytovatelem inovativních řešení a služeb, které našim partnerům umožňují dosáhnout obchodního růstu a zároveň firmám poskytují nové technologie, které jim usnadňují život. Pomáháme firmám a organizacím zvyšovat produktivitu prostřednictvím snazší a efektivnější spolupráce a komunikace, a to vytvářením kreativního pracovního prostředí. Neustále se snažíme inovovat naše portfolio o nové produkty, které jsou pro náš život zásadní.

Poskytujeme nejlepší technologie a pomáháme zákazníkům úspěšně zvládat všechny každodenní situace, které podnikání v jakémkoli odvětví přináší. Podporujeme prostřednictvím vzdělávání, školení a samozřejmě tím, že pomáháme firmám a organizacím tyto nové technologie zavádět.

Školení

Školení

Obsahuje informace o instalaci a zapojení, možnosti jednotlivých funkcí a praktické příklady použití.


Instalace

Instalace

Je důležitým prvkem pro správnou funkci všech výrobků, které nabízíme.


Podpora a servis

Podpora a servis

Pro naše výrobky poskytujeme kompletní technickou podporu a servis.